Українізації PHPFOX Українська

GriZone

Управляющий
Команда форума
Администратор
Регистрация
17 Мар 2006
Сообщения
430
Реакции
2.567
  • Автор темы
  • Модер.
  • #1
Шукаю людей яким потрібна українська мова на останню версію системи
Локалізація коштує порядку 70 у.о.
Якщо у когось э бажання прошу відписуйтесь тут - можемо організувати загальний фонд і придбати собі укранську локалізацію.
Скажу зразу - можливо також загальними зусиллями
зробити власну, але ви бачили напевно що там біля 4000 тисяч рядків під переклад.
Пропонуйте варіанти ;)
 
100 уе за те що купити чи замовити переклад скрипта?
 
100 у.е. - купити вже готовий переклад
 
  • Автор темы
  • Модер.
  • #4
можемо креативно взятись і сумісними зусиллями зробити переклад на останню версію в режимі он лайн
Я вже почав =)
 
можемо креативно взятись і сумісними зусиллями зробити переклад на останню версію в режимі он лайн
Я вже почав =)
в режимі онлайн це як? :nezn:
Я ще для себе не вирішив чи мені потрібен данний скрипт, зараз тільки вибираю, трохі потещу і якщо підійде, то долучусь до перекладу.
 
  • Автор темы
  • Модер.
  • #6
yue я вже вставновив систему на сервері - можна зайти в адмінку вибрати мод який потрібно перекласти і спокійно перекладати його. зберігаючи зміни. хто бажає долучитись - дам всі необхідні права і доступи.
 
yue я вже вставновив систему на сервері - можна зайти в адмінку вибрати мод який потрібно перекласти і спокійно перекладати його. зберігаючи зміни. хто бажає долучитись - дам всі необхідні права і доступи.
Можливо простіше розподіли по частинам файл \include\languages\phpfox-language_en.php і його вже перекласти?
 
  • Автор темы
  • Модер.
  • #8
в системі він вже розподілений
конкретно кожна частина окремо

хоча можна іфайл - просто якщо на серв то зразу видно результати роботи
 
Готовий прийняти участь у перекладі, хоча якщо буде зручніше придбати, то давайте придбаємо. Для початку готовий виділити 20$
 
Готов помочь с Украинским переводом Foxa пишите в личку
 
Назад
Сверху