Українізації DLE

А хтось може викласти нормальну украінізацію для DLE 7.5 без граматичних помилок?
Ось якісний переклад DLE 7.5 (website.lng, help.lng, adminpanel.lng) + укр. шаблон smartphone + шапка укр. адмінпанелі та кнопки + інструкція по встановленню:
 
Срочно нужен качественный украинский перевод для DLE 8.0
 
А 7,5 версія без глюків? якшо я захочу оновити то переклад не втікне?
 
А 7,5 версія без глюків? якшо я захочу оновити то переклад не втікне?

Версія 7.5 без глюків, просто в 8.0 додані певні нові фішки. (Детальніше на сайті розробника можна подивитися.) 2. Питання не зрозумів трішки. Якщо ставити переклад з 8.0 на 7.5 то як на мене все має бути гаразд. Якщо ж навпаки, можуть бути проблеми.
 
Версія 7.5 без глюків, просто в 8.0 додані певні нові фішки. (Детальніше на сайті розробника можна подивитися.) 2. Питання не зрозумів трішки. Якщо ставити переклад з 8.0 на 7.5 то як на мене все має бути гаразд. Якщо ж навпаки, можуть бути проблеми.
В мене було таке, що потрапляв апостроф в файл перекладу і не працювала функція розсилки пошти. :D Пів року руки не доходили розібратись. В тебе такого нема? Бо якось через обновку не хочу втрачати функцій дле)
 
Локалізація DLE 8.2 від OoooonLine.Com

Насправді в основі перекладу мовні файли локалізації від OoooonLine.Com для 8.0 версії, а до 8.2 оновив самотужки ;)

 
Найшов час і перемалював малюнок навігації для адмінпанелі 8.2
Для вищевикладеного перекладу панель навігації заливаємо наступним чином:
\engine\skins\images\apanel_ua.jpg
 
Назад
Сверху